
W Szwecji prawo do reklamacji przysługuje przez 3 lata i należy skontaktować się z nami w ciągu 2 miesięcy od wykrycia usterki. Od Szwedzkiej Agencji Konsumenckiej: "Aby towar został uznany za wadliwy, usterka musi być pierwotna. Wada pierwotna to wada, która występowała już w momencie zakupu lub otrzymania towaru. Wada nie musi być od razu widoczna. Może to być wada pierwotna, nawet jeśli wada ujawni się po pewnym czasie. Towary nie są uznawane za wadliwe, jeśli użytkownik sam spowodował usterkę, na przykład używając ich w niewłaściwy sposób".